Kołobrzeski Spleen

29 lut 2008

Mecz Gwiazdek

No dobra. Ja wiem, że Unijne Fundusze są trendy. Że nie ma to jak napisać pracę magisterską o tym jakie te fundusze są fajne. Ale to co tu się ostatnio dzieje to istne oblężenie. Stada studentów legną do biura, co by się dowiedzieć co i jak i coś wcisnąć do swojej pracy. Tyle, że nie wiedząc czemu połowa z nich to jakieś barany, które nie wiem jakim cudem przeszły studia (odezwał się naukowy orzeł – pomyślał cienX..). No ale podania, żeby nie umieć sklecić. Albo już ci taki przyjdzie i on chce dokumenty do pracy. - No ale jakie dokumenty? - No… - Finansowe? Wniosek aplikacyjny? – O! – A o czym pisze pan pracę? – No wykorzystanie funduszy unijnych na przykładzie miasta Kołobrzeg… No toś pan temat wyskrobał. Takie pisanie o wszystkim i o niczym. Ja nie wiem z jakiej szkoły ci ludzie tu przychodzą ale chyba Wyższej Szkoły Bansu i Lansu.

Ale nic to robaczki, wy tam pamiętajcie, że nadchodzi Orkan Emma, czyli jak to u nas mówią – będzie nieźle piździć. Coś ostatnio sobie u nas lubi popiździć. Dachy pozrywać i drzewka poprzewracać. Wesoło generalnie.

No i jako krzewiciel polskiej koszykówki przypominam wszystkim tym, którzy to mają totalnie w dupie, że w niedzielę o godzinie bodaj 15:00 na TV4 rozpocznie się Mecz Gwiazd! Czyli super wydarzenie na skalę ogólnoświatowa ;) Mimo, iż Winiu ostatecznie się nie zakwalifikował na tę imprezę to i tak będzie na co popatrzeć. W pierwszej piątce wyjdzie za to Krzysiek Danielski z kołobrzeskiej Kotwicy, a w konkursie wsadów weźmie udział Stefton Barret, też od nas i muszę przyznać, że chłopak ma niezłego dyla :) Będzie też Paweł Kikowski, na którego poczynania też chętnie zwrócę uwagę, bo młody dobry jest. Tych których nie przekonują te wszystkie osoby może dadzą się przekonać faktem, że wystąpią tam: Kasia Nova, Satchursky oraz Lady Pank, a imprezę poprowadzi Skiba i Konjo. Hej!

Brak komentarzy: