Kołobrzeski Spleen

15 lip 2009

Meble kręcę po to mam ręce

Kiedy pisałem post o meblach, osobiście byłem przekonany, że przesadzam. Zamawiając meble kuchenne byłem pewien, że przywiozą je w całości. I co mam wam pisać - skręcam je już od dwóch dni i jak tak dalej pójdzie (a tempo mam serio całkiem dobre) to w tym tygodniu tego nie skończę. Zamiast padać po pracy na pysk z gazetką na kanapie, majstruję przy tych cholernych kołkach i śrubkach. Jeszcze kilka takich akcji i zmienię profesję, bo idzie mi coraz lepiej.

I poważnie zacząłem się zastanawiać nad wybraniem się na mecz w ramach EuroBasketu 2009. Bo to już we wrześniu w sumie, a bilety w końcu 'wyjdą'. Bydgoszcz daleko nie jest... Bo oczywiście na mecze Polaków, biletów oficjalnie już nie ma.

Wykrakałem też koncert ziomów na początku następnego miesiąca. Jaaa... Pójdę na koncert hiphopowy! Masakra. To sobie już w tym roku Sunrise odpuszczę :) Muszę wykopać ze strychu szerokie spodnie. Białe makalony mam na co dzień więc spoko.

A dla tych co lubią wypić, z pomocą przychodzi Wikipedia. Nie ma meczu w TV? Nikomu nie urodziło się dziecko? Wpisz w Wikipedię dzisiejszą datę i już masz okazję! Myślisz, że błahą? Dziś np. (15 lipca) 1410r., pod Grunwaldem Krzyżacy ponieśli klęskę w bitwie z armią polsko-litewską Władysława II Jagiełły. Czyż nie warto za to wypić? :)

Brak komentarzy: