Kołobrzeski Spleen

14 lis 2007

Pij mleko - będziesz wielki!


Tak, tak … ten obrazek podebrałem bezbłędnej Kasi … tej od koszulki ‘I am a pornstar’. Kto zna ten wie:) W każdym razie mistrz, co nie? :P

Ledwo dziś chodzę ale wiesz – sport to zdrowie czyli koszykówka wczoraj była. Punktowo się nie popisałem, bo posadziłem dwie trójki i dołożyłem jakieś 10 pkt z gry ale za to człowieku na tablicach nie było mocnych. W końcu nauczyłem się chwytać piłkę w obie ręce. Normalnie luźno 25 zbiórek do tego jeszcze z 5 monster lamp i humorek na wieczór się poprawił. No ale tak czy owak wracam do pracowania nad wyskokiem. Musze tam jakąś pakę zasadzić z kontry.

I pada śnieg, pada śnieg…

A Pezeta płyta nawet dobra tylko wszyscy teraz chcą być Timbalandem czy jak? Te zabiegi ze spowalnianiem głosu, zatrzymywaniem jak na płycie gramofonowej… nadmiar tego. Ale może się nie znam.

A jak już tak sobie krytykuję to przesłuchałem w końcu te remixy Kix’a. I jak to jest, że u niego werbel w 90% jest taki sam i brzmi jakby ktoś komuś dawał w pysk w kreskówce. Takie KSZT! Junouuotajmin? Znaczy Kixem jaram się po tym co zrobił głównie dla Smarka i Skorupa ale te remixy jakoś mi nie wchodzą. Na pocieszenie powiem, że znalazł się tam jeden numer, który zwalił mnie z nóg. Przeremix. Przemistrz. O Kixie! Masz te przebłyski geniuszu. Numer umieszczę wkrótce. Aj promys!

Brak komentarzy: