Kołobrzeski Spleen

16 paź 2007

Wątek motoryzacyjny

Czy jeżeli przelewam ostatnie pieniądze na konto maklerskie, bo mam super-sprawdzony-jak-zwykle cynk, że spółka ma dziś osiągnąć szczyty to już nie jest ze mną dobrze? A po zrobieniu całej operacji przypominam sobie, że muszę zatankować auto, a wypłata dopiero za tydzień. Świetnie. Po prostu super.

Nie wspominałem, że udaliśmy się w sobotę z teściem poudawać krezusów i stestować nowinki motoryzacyjne. Jest taki miły auto salon w Szczecinie, gdzie kilku młodych chłopaków zajmuje się ściąganiem aut z wyższej póły. Na jazdę próbną wybraliśmy Audi Q7 z 2006 i nowe BMW X5. Byłem ciekawy co jeszcze można w tego typu autach wymyślić poza zwiększeniem mocy silnika. W Q7 wygrało zdecydowanie hydrauliczne zawieszenie. Tego smoka można podnieść tak, że wygląda jak mały monster truck i można się pod nim na luzie przeturlać. Druga sprawa to elektrycznie chowany hak z tyłu – piękna rzecz. BMW X5 zaskoczyło za to tylnią kamerą. Przy włączeniu wstecznego, na wyświetlaczu pojawia się widok z tylniej kamery oraz dwa paski pokazujące tor jazdy, który zmienia się wraz z kręceniem kierownicą. Już nigdy więcej nie przyjebiesz w drzewo z tym cudem:)

No i jako, że już taki wątek motoryzacyjny, a pojawiają się tu posiadacze Subaru, oddaję do dyskusji nowy model. Dla mnie bomba.4 komentarze:

Matt pisze...

dla ciebie bomba i dla wiekszosci potencjalnych klientow chyba rowniez :)
Moj ziomek (dealer subaru) w ciagu ostatniego miesiaca zebral wiecej zamowien na Impreze niz przez ostatnie 2 lata :) A ludzie nawet nie widzieli go z bliska!

Leszek pisze...

no i właśnie o to tym małym japończykom chodziło, poszerzyła się klientela ale nieważne że samochód stracił ducha. Matt skąd ten dealer?

cienX pisze...

lesiu, lesiu. ducha to moze miec aston martin za banke sztuka. tutaj trzeba sprzedawac auta. wymiernym wskaznikiem trafionej stylistyki jest wzrost sprzedazy czy zainteresowania generalnie.

Matt pisze...

Dealer z Wrocka