Kołobrzeski Spleen

8 paź 2007

Decyzyjny weekend

Miniony weekend zdominowały wątki motoryzacyjne.
Zaczęło się od tego, że postanowiłem ustawić mojego ojca, który już ponad pół roku wspomina o zamianie auta, z lokalnym posiadaczem Passata. Efekt taki, że do środy w garażu pojawi się ten oto przyjemniaczek:

Spowodowało to, że przejmuję Vectrę i na gwałt muszę sprzedać mojego zasłużonego citroena AX, legendę polskiego hip-hopu, bywalca wielu jamów hip-hopowych (na których robił za nagłośnienie) itp. Poza tym mało pali i niewiele kosztuje:) Jednym słowem – sprzedam, jakby ktoś chciał :)

Lawinowo wątkiem motoryzacyjnym przejąłem teścia, z którym w niedzielę ruszyliśmy do Koszalina obejrzeć Audi Q7. Żeby tego było mało zaczęliśmy też temat zamiany benzyno – konsumpcyjnego Mercedesia mojej pięknej, na bardziej ekonomicznego Smarta Roadstera Cabrio:) Dziękuję ci Unio za możliwości motoryzacyjne i ceny aut jakie nam oferujesz:)

Audi Q7 obejrzeć się w końcu nie udało, bo salon był zamknięty ale udało się namierzyć owczarka niemieckiego czy raczej … owczycę niemiecką?.... która już w tym tygodniu powinna uatrakcyjnić nasze nudne życie:)Jeden problem. Jak ją nazwać? Macie jakieś typy?

2 komentarze:

Matt pisze...

Moj typ: BENIA :)

cienX pisze...

Myslalem o: MORDA. Moglbym jej mowic 'Morrrrrrrdo ty moja!' :)